Studenti na zvěstování Day School demonstroval, jak Promethean ActivWall může změnit způsob, jakým učebny jsou provozovány prostřednictvím interaktivních technologií. Fotografie R. Scott BELZER

Jak důležitá je interaktivní tabule ve třídě?

Interaktivní tabule kombinovat vizuální přednášky k lepšímu zapojení studentů. Ve stejné době, poskytují pracovní prostor pro učitele a studenty v plném pohledu na třídě, což je jeden z nejcennějších nástrojů v třídě.

Ale co když Interaktivní tabule mohl komunikovat se studenty, učiteli a jiným dostupným technologiím?

Zvěstování Day School (ADS), která se nachází při 2500 Clairmont Road NE na severu Decatur Zdá se, že odpověď na tuto otázku prostřednictvím Promethean ActivWall, digitální blackinteractive tabuli nabízí dotykový schopnosti a studentů-laptop připojení. Každá třída v ADS, od mateřské školy až šesté třídy, využívá technologii pro více pohlcující učebním prostředí.

Rodiče a reklamy úředníci byli vzati do tří tříd dne 17. května vidět ActivWall v akci.

První z nich, v čele s učitelem Arielle Kontoes, prokázala schopnost stěna je zapojit studenty v digitálních obrázků a map tím, že studenti place obrázky zvířat, rostlin a krajiny v příslušných regionech Gruzie. Každý student ve třídě byl schopen použít interaktivní tabuli najednou se před sledováním videa o stavu volně žijících zvířat na stejné obrazovce.

Stejným způsobem se ActivWall kombinovaná všechny typy médií předat znalosti o bývalé Spojené státy prezident Jimmy Carter v Alexia Mookas 'třídě. Zde se studenti seděl přes hodinu a videa před vyplněním digitální pracovní listy, diagramy a Q & A je na noteboocích. Studenti se také přiblížil interaktivní tabuli psát a vymazat informace s digitálními pery.

Z notebooky, studenti předložila informace, které mají být zobrazeny na ActivWall, což Mookas diskutovat, pochválit a opravit každý kus práce.

"To je zábava!" Zvolal studenty při srovnávání práci.

"Je to zábavné a vzrušující," uvedl v reakci Mookas.

ADS suplující učitel a rodič Daysi Nicolaides řekl ActivWall poskytl tolik potřebnou prostředí pro moderní studenta. Nicolaides řekl, studenti by se vší pravděpodobností dozvědět více rychlejším tempem vzhledem k ActivWall přítomnosti.

"Je to zábavný způsob, jak pro děti učit se věci; je to něco nového s novou formu technologie, která Jsou to všechno, "řekl Nicolaides. "Bude to jejich pozornost víc."

Nicolaides řekla, že se těší na setkání s výsledky z práce s ActivWall z jejího prvního a čtvrtého stupně dětí. Rodič-učitel řekla, že slyšela ostatní učitelé mluvit o sdílení jejich práci.

"Je to něco cool a něco jiného," řekl Nicolaides. "Sub jsem zde hodně. Učitelé, kteří jsou vyškoleni k [ActivWall] vrátil z tréninku a řekni mi, "Podívejte se, co jsem se naučil!" A studenti se mě ptáte "Můžeme na tom pracovat?"

Podle ADS hlavnímu Peter Epstein je ActivWall byl lov zvědavost studentů Od školního své jarní prázdniny na začátku dubna. Epstein řekl, že interaktivní tabule je příkladem cíle školních s poskytováním vědy, technologií, strojírenství, umění a matematiku (pára) instrukce, stavebního charakteru a projekt založený na učení.

"Viděli jsme jedna třída brát studenty prostřednictvím návrh konstrukčního řešení," říká Epstein. "Jednou z lekcí byla založena na Jimmyho Cartera a Carterova centra a požádal děti o společenské odpovědnosti. Jedna třída vytvoří brožuru představí různé regiony v Georgii. "

Epstein řekl ActivWall pomáhá pěstounské Ads hlubší cíl podporovat vedení, které ovlivňují komunitu a pomoci druhým. Hlavním říkal, že toto bude posíleno v budoucích projektech spolupráce s Georgia Tech.

"Myšlenky učitelé jsou schopni se dostat přes přes integraci webových odkazů do svých hodin a pracovat se základními otázkami umožňuje našim dětem a učitelům dělat spoustu skvělých věcí," říká Epstein. "To jim umožňuje učit se velmi různými způsoby a komunikovat spolu navzájem."

Epstein řekl Zvěstování Day School je průkopníkem v oblasti technologií pomocí ActivWall a podporovat ideální vzdělávací prostředí.

"Existuje tolik věcí, které můžeme dělat s [interaktivní tabule] na podporu učení, ke kterému dochází," říká Epstein. "Učitel je lídrem ve třídě, ale je důležité si uvědomit, technologie podporuje to, co děláme. Může být použit v mnoha různými způsoby. "

interaktivní tabule

Photo: CollegeDegrees360